Senem Basyurt Revize

Senem Başyurt

 

Genel Müdür

senem.basyurt@acev.org

ACEV PORTRE9050-Edit

Duygu Yaşar

Erken Çocukluk Eğitimleri Özel Projeler

Direktör

duygu.yasar@acev.org

ACEV PORTRE8849-Edit

Hasan Deniz

Babalık Çalışmaları

Direktör

hasan.deniz@acev.org

Ekran Resmi 2019-11-13 18.04.01

Başak Tuğsavul

Araştırma ve Politika Geliştirme

Direktör

basak.tugsavul@acev.org

asusanemkaya

Asu Sanem Kaya

Kaynak Geliştirme ve İletişim

Direktör

asusanem.kaya@acev.org

ACEV PORTRE8732-Edit

Cenk Kansak

Mali ve İdari İşler

Yönetici

cenk.kansak@acev.org

Ekran Resmi 2019-09-24 14.35.47

Meltem Cantürk

Kadın Güçlenme Çalışmaları

Yönetici

meltem.canturk@acev.org

suna_h

Suna Hanöz

Uluslararası Programlar

Yönetici

suna.hanoz@acev.org

ACEV PORTRE8763-Edit

Umman İrice

Erken Çocukluk Eğitimleri

Yönetici

umman.irice@acev.org

Ekran Resmi 2019-09-24 17.38.53

Can Aksoy

Dijital Projeler

Yönetici

can.aksoy@acev.org

Ekran Resmi 2020-01-08 14.52.22

Sinan Karaoğlu

Dijital Projeler

Proje Asistanı

sinan.karaoglu@acev.org

Coşku Deniz

Coşku Deniz Arslan

Araştırma ve Politika Geliştirme

Savunu Uzman Yardımcısı

cosku.arslan@acev.org

melisa-candirin

Melisa Çakıcı Andırın

Dijital Projeler

İçerik ve Tanıtım Kıdemli Uzmanı

melisa.andirin@acev.org

Cansu Oral

Cansu Oral

Kaynak Geliştirme ve İletişim

İletişim Uzmanı

cansu.oral@acev.org

ACEV PORTRE8905-Edit

Ahmet Çetin

Babalık Çalışmaları

Yönetici

ahmet.cetin@acev.org

Ekran Resmi 2019-10-22 11.20.23

Gizem Diler

Kaynak Geliştirme ve İletişim

Kaynak Geliştirme Uzmanı

gizem.diler@acev.org

ACEV PORTRE8910-Edit

Şermin Erşan

Mali ve İdari İşler

Ofis Yöneticisi

sermin.ersan@acev.org

seda_yi2

Seda Yılmaz

Ankara Temsilcisi

seda.yilmaz@acev.org

kadir-engil

Kadir Engil

Babalık Çalışmaları

Uzman

kadir.engil@acev.org

ACEV PORTRE8977-Edit

Filiz Öztürk

Kaynak Geliştirme ve İletişim

İletişim Kıdemli Uzmanı

filiz.ozturk@acev.org

berk-erdem

Berk Erdem

Babalık Çalışmaları

Uzman

berk.erdem@acev.org

ACEV PORTRE8739-Edit

Ceren Yalın

Kaynak Geliştirme, İletişim ve Savunu

Proje Geliştirme Kıdemli Uzman

ceren.yalin@acev.org

gozde-akoglu

Gözde Akoğlu

Erken Çocukluk Eğitimleri

Uzman

gozde.akoglu@acev.org

Ekran-Resmi-2019-07-29-14.48.54

Deniz İrem Ergüney

Erken Çocukluk Eğitimleri

Uzman

irem.erguney@acev.org

Ekran Resmi 2020-01-08 15.16.38

Betül Yazıcı

Kadın Güçlenme Çalışmaları

Proje Asistanı

betul.yazici@acev.org

serap_erdinci_web

Serap Erdinç

Erken Çocukluk Eğitimleri

Kıdemli Uzman

serap.erdinc@acev.org

Ekran Resmi 2020-01-17 12.03.19

Kübranur Şahin

Araştırma ve Politika Geliştirme

Proje Asistanı

kubranur.sahin@acev.org

Gizem Gl Ta

Gizem Gül Taşçı

Erken Çocukluk Eğitimleri

Program Koordinatörü

gizem.tasci@acev.org

ACEV PORTRE8725-Edit

M. Uğur Kaya

Araştırma ve Politika Geliştirme

Kıdemli Uzman

ugur.kaya@acev.org

Sevim_Kahraman

Sevim Kahraman

Babalık Çalışmaları

Proje Uzmanı

sevim.kahraman@acev.org

Mehmet Bediroğlu

Mehmet Can Bediroğlu

Kaynak Geliştirme ve İletişim

İletişim Uzmanı

mehmet.bediroglu@acev.org

ACEV PORTRE8999-Edit

Şeyma Erdoğan

Erken Çocukluk Eğitimleri

Merkezler Koordinatörü

seyma.erdogan@acev.org

ACEV PORTRE8938-Edit

Elif Tanrıver

Erken Çocukluk Eğitimleri

Birim Asistanı

elif.tanriver@acev.org

ACEV PORTRE9178-Edit

Ercan Şahin

Mali ve İdari İşler

Finans Uzmanı

ercan.sahin@acev.org

ACEV PORTRE8683-Edit

Ferda Ayan

Babalık Çalışmaları

Birim Asistanı

ferda.ayan@acev.org

ACEV PORTRE8705-Edit

Paşa Ercan

Mali ve İdari İşler

Muhasebe Uzmanı

pasa.ercan@acev.org

ACEV PORTRE8661-Edit

Zekai Keskin

Mali ve İdari İşler

Ulaştırma Görevlisi

zekai.keskin@acev.org

ACEV PORTRE8641-Edit

Mehmet Akçaova

Mali ve İdari İşler

Mutfak Görevlisi

mehmet.akcaova@acev.og

ACEV PORTRE9120-Edit

Hüseyin Gelgeç

Mali ve İdari İşler

Depo Sorumlusu

huseyin.gelgec@acev.org

gul_senetci_web

Gül Senetçi

Mali ve İdari İşler

Vakıf Asistanı

gul.senetci@acev.org

Esra Avcu

Esra Avcu

Kaynak Geliştirme ve İletişim

Esas Sosyal Proje Asistanı

esra.avcu@acev.org

Aleyna Bese

Aleyna Bese

Mali ve İdari İşler

Esas Sosyal Proje Asistanı

aleyna.bese@acev.org

Alara Kutay

Alara Kutay

Mali ve İdari İşler

Esas Sosyal Proje Asistanı

alara.kutay@acev.org

Demet Ünal

Demet Ünal

Dijital Projeler

Esas Sosyal Proje Asistanı

demet.unal@acev.org

Zühre Şentürk

Zühre Şentürk

Kaynak Geliştirme ve İletişim

Esas Sosyal Proje Asistanı

zuhre.senturk@acev.org

Gizem Ugur

Gizem Uğur

Erken Çocukluk Eğitimleri

Proje Asistanı

gizem.ugur@acev.og

Ekran Resmi 2019-12-05 17.40.54

Tevfik Aslan

Mali ve İdari İşler

Ulaştırma Görevlisi

tevfik.aslan@acev.org

SAHA SORUMLULARIMIZ

Babalık Çalışmaları

Ethem Kalyoncuoğlu      – ethem.kalyoncuoglu@acev.org

Samettin Nesipoğlu        – samettin.nesipoglu@acev.org

Zafer Durukan                – zafer.durukan@acev.org

Yaşar Aydoğdu               – yasar.aydogdu@acev.org

Erken Çocukluk Eğitimleri

Elif Kayran                      – elif.kayran@acev.org

Neslihan Şen Gündüz   – neslihan.sen@acev.org

Yaprak Akın                   – yaprak.akin@acev.org

Didem Menteşeoğlu      – didem.menteseoglu@acev.org

Gamze Akan                   – gamze.akan@acev.org

Kadın Güçlenme Çalışmaları

Gülten Cantimur            – gulten.cantimur@acev.org

MERKEZLER EKİBİMİZ

Diyarbakır – Sur Aile ve Çocuk Merkezi

Ayfer Yürük Zazaoğlu – İdari İşler Sorumlusu

ayfer.yuruk@acev.org

Çimen İnce – Eğitim Koordinatörü

cimen.ince@acev.org