• İngilizce
    • Türkçe

Ekibimiz

ayla_goksel_Web2

Ayla Göksel

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

 

ayla.goksel@acev.org

burcg

Burcu Gündüz Maşalacı

Genel Müdür

 

burcu.gunduz@acev.org

ACEV PORTRE9050-Edit

Duygu Yaşar

Erken Çocukluk Eğitimleri

Özel Projeler Direktörü

duygu.yasar@acev.org

ACEV PORTRE8849-Edit

Hasan Deniz

Babalık Çalışmaları

Direktör

hasan.deniz@acev.org

Ekran Resmi 2019-11-13 18.04.01

Başak Tuğsavul

Savunu, İletişim ve Kaynak Geliştirme

Direktör

basak.tugsavul@acev.org

ACEV PORTRE8965-Edit

Nevin İlhan Koçak

Danışman

 

nevin.ilhan@acev.org

ACEV PORTRE8732-Edit

Cenk Kansak

Mali ve İdari İşler

Yönetici

cenk.kansak@acev.org

ACEV PORTRE8767-Edit

Hilal Baykara

Topl. Cinsiyet Eşitliği Çalışmaları

Yönetici

hilal.baykara@acev.org

Ekran Resmi 2019-09-24 14.35.47

Meltem Cantürk

Kadın Güçlenme ve Okuryazarlık

Yönetici

meltem.canturk@acev.org

Ekran Resmi 2019-11-07 11.18.40

Sait Beyazyürek

Savunu, İletişim ve Kaynak Geliştirme

Yönetici

sait.beyazyurek@acev.org

suna_h

Suna Hanöz

Uluslararası Programlar

Yönetici

suna.hanoz@acev.org

ACEV PORTRE8763-Edit

Umman İrice

Erken Çocukluk Eğitimleri

Yönetici

umman.irice@acev.org

Ekran Resmi 2019-09-24 17.38.53

Can Aksoy

Dijital Projeler

Yönetici

can.aksoy@acev.org

ozen_WW

Özen Aydın

Savunu, İletişim ve Kaynak Geliştirme

Uzman

ozen.aydin@acev.org

Ekran Resmi 2019-10-22 17.51.23

Melisa Çakıcı Andırın

Dijital İçerik ve Tanıtım

Uzman

melisa.andirin@acev.org

Ekran Resmi 2019-11-18 16.50.10

Kerem Baysal

Bilgi Teknolojileri

Uzman

kerem.baysal@acev.org

seda_yi2

Seda Yılmaz

 

Ankara Temsilciliği

seda.yilmaz@acev.org

fatoswebb

Fatma Dayıoğlu

 

İzmir İl Sorumlusu

fatma.dayioglu@acev.org

ACEV PORTRE8905-Edit

Ahmet Çetin

Babalık Çalışmaları

Koordinatör

ahmet.cetin@acev.org

Ekran Resmi 2019-09-23 15.15.11

Gürcan Avcu

Babalık Çalışmaları

Koordinatör

gurcan.avcu@acev.org

Ekran Resmi 2019-10-22 11.20.23

Gizem Diler

Savunu, İletişim ve Kaynak Geliştirme

Uzman

gizem.diler@acev.org

ACEV PORTRE8910-Edit

Şermin Erşan

Mali ve İdari İşler

Ofis Yöneticisi

sermin.ersan@acev.org

ACEV PORTRE8673-Edit

Ayşegül Şahinkaya

Kadın Güçlenme ve Okuryazarlık

Uzman

aysegul.sahinkaya@acev.org

burcuyy

Burcu Atlı

Babalık Çalışmaları

Uzman

burcu.atli@acev.org

ACEV PORTRE8739-Edit

Ceren Yalın

Savunu, İletişim ve Kaynak Geliştirme

Uzman

ceren.yalin@acev.org

ACEV PORTRE9067-Edit

Duygu Korkmaz

Erken Çocukluk Eğitimleri

Uzman

duygu.korkmaz@acev.org

Ekran-Resmi-2019-07-29-14.48.54

Deniz İrem Ergüney

Erken Çocukluk Eğitimleri

Uzman

irem.erguney@acev.org

ACEV PORTRE9178-Edit

Ercan Şahin

Mali ve İdari İşler

Uzman

ercan.sahin@acev.org

ACEV PORTRE8977-Edit

Filiz Öztürk

Savunu, İletişim ve Kaynak Geliştirme

Uzman

filiz.ozturk@acev.org

hand_web

Hande Ersayoğlu

Topl. Cinsiyet Eşitliği Çalışmaları

Uzman

hande.ersayoglu@acev.org

ACEV PORTRE8725-Edit

M. Uğur Kaya

Araştırma, İzleme ve Değerlendirme

Uzman

ugur.kaya@acev.org

Ekran Resmi 2019-11-07 12.24.42

Ozan Erkovan

Babalık Çalışmaları

Uzman

ozan.erkovan@acev.org

ACEV PORTRE8919-Edit

Selin Sezen

Savunu, İletişim ve Kaynak Geliştirme

Uzman

selin.sezen@acev.org

serap_erdinci_web

Serap Erdinç

Erken Çocukluk Eğitimleri

Uzman

serap.erdinc@acev.org

ACEV PORTRE8999-Edit

Şeyma Erdoğan

Erken Çocukluk Eğitimleri

Uzman

seyma.erdogan@acev.org

ACEV PORTRE8705-Edit

Paşa Ercan

Mali ve İdari İşler

Uzman

pasa.ercan@acev.org

gul_senetci_web

Gül Senetçi

Mali ve İdari İşler

Vakıf Asistanı

gul.senetci@acev.org

ACEV PORTRE8938-Edit

Elif Tanrıver

Erken Çocukluk Eğitimleri

Birim Asistanı

elif.tanriver@acev.org

ACEV PORTRE8683-Edit

Ferda Ayan

Babalık Çalışmaları

Birim Asistanı

ferda.ayan@acev.org

ACEV PORTRE9120-Edit

Hüseyin Gelgeç

Mali ve İdari İşler

Depo Sorumlusu

huseyin.gelgec@acev.org

ACEV PORTRE8641-Edit

Mehmet Akçaova

Mali ve İdari İşler

Mutfak Görevlisi

mehmet.akcaova@acev.og

ACEV PORTRE8661-Edit

Zekai Keskin

Mali ve İdari İşler

Ulaştırma Görevlisi

zekai.keskin@acev.org

Ekran Resmi 2019-12-05 17.40.54

Tevfik Aslan

Mali ve İdari İşler

Ulaştırma Görevlisi

tevfik.aslan@acev.org

Ekran Resmi 2019-02-14 09.58.27

Meltem Çiçek

Mali ve İdari İşler

Esas Sosyal

meltem.cicek@acev.org

Ekran Resmi 2019-02-14 09.32.59

Tuğçe Günalan

Savunu, İletişim ve Kaynak Geliştirme

Esas Sosyal

tugce.gunalan@acev.org

SAHA SORUMLULARIMIZ

Babalık Çalışmaları

Ethem Kalyoncuoğlu – ethem.kalyoncuoglu@acev.org

Samettin Nesipoğlu  –   samettin.nesipoglu@acev.org

Zafer Durukan           –  zafer.durukan@acev.org

 

Erken Çocukluk Eğitimleri

Diyarbakır İl Sorumlusu Ayfer Yürük Zazaoğlu   – ayfer.yuruk@acev.org

Elif Kayran                      – elif.kayran@acev.org

Gamze İnce                    – gamze.ince@acev.org

Neslihan Şen Gündüz  – neslihan.sen@acev.org

Yaprak Akın                   –  yaprak.akin@acev.org

Didem Menteşeoğlu   –  didem.menteseoglu@acev.org

Şeyma Duman             –  seyma.duman@acev.org

 

Kadın Güçlenme ve Okuryazarlık

Gülten Cantimur  – gulten.cantimur@acev.org

MERKEZLER EKİBİMİZ

Diyarbakır – Sur Aile ve Çocuk Merkezi

Çimen İnce – Eğitim Koordinatörü

cimen.ince@acev.org

Melek Erman Köni Eğitim ve Kültür Merkezi

Gülsüm Arı – Merkez Koordinatörü

gulsum.ari@acev.org

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!