sertifika_defter
oyunkartı_son

İyi sırlanmış bir mozaiğin rengarenk yüzeyi üzerinde her bir renk tonu capcanlı ve diğeriyle uyum içinde kendine ifade bulur. Sırlama ve pişirme aşamalarını ise, en zahmetli ve emek yoğun aşama önceler: Ham çamurun yoğurulması, yani şekilsiz kilin form kazanması…

 

Yaşamın ilk 6 yılı, çocukların iyi yetişmesi için olağanüstü fırsatlar sunar. Bu döneminde yaşanan deneyim ve keşifler, zihinsel, duygusal ve sosyal haritamızın renklerini oluşturur. Tıpkı mahir ellerde yoğrulan şekilsiz hamurun aşama aşama güzel bir seramiğe hayat verdiği gibi, öğrenmenin en yoğun olduğu bu yıllarda gelişimleri desteklen çocuklar da sağlıklı, mutlu ve başarılı bireylere dönüşür.

 

Seramik sanatçısı Mehveş Demiren, AÇEV’in her çocuğun hayata eşit fırsatla başlaması hayaline ortak olarak, çok yakında sergilenmeye başlanacak olan

“Bir Kare Bin Çocuk” projesini hayata geçirdi. El emeğinin toplumsal faydaya dönüşmesi yolunda 2 yıllık zorlu bir yolculuğun ardından, farklı geometrik motiflerin ifade bulduğu 2.000 karelik bir seramik koleksiyonuna hayat verdi.

Koleksiyonun motiflerinden ilham alarak üretilen defter ve sertifikadan oluşan hatıra ürünleri, AÇEV’in dijital satış kanalları üzerinden yeni yıla özel satışa sunuldu.

Bu ürünlerin satışından elde edilecek gelir, AÇEV’in okul öncesi eğitim hakkından faydalanamamış çocuklara yönelik olarak uyguladığı eğitim programlarına aktarılacak.

NOT: Sertifika talepleriniz için; sertifika görselinin üzerine tıklayarak açılan sayfadan işleminize devam edebilirsiniz.

Defter, nostaljik kart ve toplu talepleriniz için gizem.diler@acev.org ve tugce.gunalan@acev.org adreslerine mail atmanızı rica ederiz.

 

*Sertifikalar, talebe göre isme özel baskı ya da dijital olarak hazırlanabilir.

 Yeni yıl sertifikasında (Yatay A5); 

1 Adet İçin Min. Bağış:   85 TL
 50-199 adet arası:  35 TL
 200-300 adet : 20 TL
 300 ve üzeri:  15 TL

Termin Süresi: 4 iş günü
Gerekli Bilgi: Teslim için isim-soyisim-adres-telefon

 

*Prosedür gereği dekontu bize ilettiğiniz zaman üretime başlayabiliriz. Kargo karşı ödemeli olarak ya da 5TL ek ödeme karşılığı gönderilmektedir.