fbpx

EN GÜZEL ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ

Anneler Günü’nü özel bir hediyeyle kutlayın. İsme özel sertifikalarımızdan alın, bağışınız deprem bölgesindeki çalışmalarımız için desteğe dönüşsün.

Bağışınız Deprem Bölgesi Çalışmalarımıza Destek Oluyor

Anneler Günü sertifika bağışları deprem bölgesinde yürüttüğümüz çalışmalara destek olmak için kullanılacaktır.

Yapacağınız bağışla depremden etkilenen annelerin ve çocukların iyi olma hallerini destekleyebilmemize katkı sağlamış olacaksınız. ❤️

30 yıldır, anneleri, çocuklarını özgüven ve umutla büyütebilmeleri, çocuk gelişimi konusunda bilgi sahibi olabilmeleri, çocuklarıyla etkili iletişim kurarak aralarındaki ilişkiyi güçlendirebilmeleri için ebeveynlik yolculuklarında destekliyoruz.

Biliyor muydunuz?

Anneler günü ne zaman?​

Anneler Günü dünyada farklı günlerde kutlanmakla beraber yaygın olarak Mayıs ayının 2. haftası Pazar gününde kutlanır. Bu yıl, Anneler Günü 14 Mayıs 2023 gününe denk gelmektedir.

Anneler günü Türkiye'de ilk ne zaman kutlandı?

ABD’de Anna Jarvis’in kaybettiği annesi için 1908 yılında başlattığı anma günü, 1914 yılında Kongre’nin onayıyla ABD çapında genişledi. Türkiye’de ise Anneler Günü ilk kez 9 Mayıs 1955’te kutlandı.

Anneler gününü temsil eden çiçek nedir?

Anneler Günü için; orkide, vazoda çiçek, taze çiçek, sukulent, bonsai ve saksı çiçekleri gibi pek çok farklı çiçek tercih edilebilir; fakat yaygın olarak bilinene göre Anneler Günü’nü temsil eden çiçek karanfildir.

KURUMSAL BAĞIŞ

Kurumsal bağışlarınız için bize aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.