fbpx

ANNELER GÜNÜ
BAĞIŞ SERTİFİKALARI

Anneler Günü’nü AÇEV'le özel kılın. İsme özel sertifikalarımızdan alın, bağışınız depremden etkilenen annelerin ve çocuklarının iyi olma halleri için yürüttüğümüz çalışmalarımıza katkı sağlasın.

Bağlantıya tıkladığınızda Fonzip bağış sertifika sayfamıza yönlendirileceksiniz. Buradan bağış sertifikanızı seçebilirsiniz.

Bağışınız Deprem Bölgesi Çalışmalarımıza Destek Oluyor

Anneler Günü sertifika bağışlarınızla deprem bölgesinde yürüttüğümüz çalışmalara destek olabilirsiniz.

Yapacağınız bağışla depremden etkilenen annelerin ve çocukların iyi olma hallerini destekleyebilmemize katkı sağlamış olacaksınız. ❤️

30 yıldır, anneleri, çocuklarını özgüven ve umutla büyütebilmeleri, çocuk gelişimi konusunda bilgi sahibi olabilmeleri, çocuklarıyla etkili iletişim kurarak aralarındaki ilişkiyi güçlendirebilmeleri için ebeveynlik yolculuklarında destekliyoruz.

Biliyor muydunuz?

Anneler günü ne zaman?​

Anneler Günü dünyada farklı günlerde kutlanmakla beraber yaygın olarak Mayıs ayının 2. haftası Pazar gününde kutlanır. Bu yıl, Anneler Günü 12 Mayıs 2024 gününe denk gelmektedir.

Anneler günü Türkiye'de ilk ne zaman kutlandı?

ABD’de Anna Jarvis’in kaybettiği annesi için 1908 yılında başlattığı anma günü, 1914 yılında Kongre’nin onayıyla ABD çapında genişledi. Türkiye’de ise Anneler Günü ilk kez 9 Mayıs 1955’te kutlandı.

KURUMSAL BAĞIŞ

Kurumsal bağışlarınız için bize aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.