fbpx

Aşağıdaki adımları izle, kampanyanı oluştur, bağışçılarınla buluş ve AÇEV’e kendi kampanyanla destek ol!

Şimdi Kampanyanı Başlat!
1

Önce hesabını oluştur

Hızlıca kişisel bilgilerini gir ve bir sonraki adıma geç

2

Kampanyanı oluştur

Kampanyan için güzel bir başlık seç ki herkesin dikkatini çeksin! Sonra kısaca kampanyanın mesajını, hedefini yaz ve kampanya açma nedenini herkesle paylaş!

3

Herkes kampanyanı görsün!

Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram, sosyal medya hesaplarından bu güzel fikrini paylaşmayı unutma. İstersen yakınlarından oluşan bir mail listesi hazırla ve onlarla kampanya çağrını paylaş. İstatistiklere göre en etkili yöntem bu!

Sadece iki dakikanı ayırarak, bir yardım kampanyası hazırlamak ister misin?
Senin için hazırladığımız örnek kampanya mesajları aşağıda:

İŞE HOŞ GELDİN
Çiçekler, kartlar, çikolatalar, tebrikler güzel… Ama çocukların, annelerin, ailelerin eğitimine destek daha da güzel! Kampanyanı hazırla, iş tebriklerin bağışa dönüşsün! 

HOŞ GELDİN BEBEK 
Bebeğine yıllar sonra vereceğin en güzel hediyelerden biri ihtiyaç sahibi bir çocuğa sağladığın destekleri anlatmak olacak! Bebeğin için kampanyanı hazırla; bu mucizevi gün başka çocukların da hayatına dokunsun.

GEÇMİŞ OLSUN 
Senin veya bir yakınının sağlığına kavuşmasını, sağlıklı bir neslin yetişmesi için kutla. Geçmiş olsun kampanyanla çocukların, annelerin ve babaların eğitimine katkı sağla!

KARNEMİ ALDIM ŞİMDİ SIRA ONDA
Karne heyecanına hiç tanımadığın ihtiyaç sahibi bir çocuğu ortak et; karne günündeki kutlamalar azar azar bağışa dönüşsün!

DOĞUM GÜNÜNÜ BAĞIŞLA 
Hemen kampanyanı hazırla, senin veya kutlamak istediğin bir yakınının doğum gününde bağışlar toplansın; en güzel hediye, anne-baba ve çocukların eğitimine destek olsun!

SPOR / ETKİNLİK GÜNLERİNDE BAĞIŞ TOPLA
Günlerdir, haftalardır hazırlandığın koşu, yarış, spor etkinliği sevdiklerinin bağış yapması için kocaman bir sebep olsun.