fbpx

ANNE DESTEK PROGRAMI GÖNÜLLÜ EĞİTİMCİ ADAYLARININ;

shape

57 Şehir

shape

4.881 Eğitim Programı

shape

348.338 Anne

  • İzmir’de ikamet etmesi,
  • Üniversite mezunu olması,
  • Yetişkin eğitimi, çocuk gelişimi, toplumsal cinsiyet eşitliği alanlarında çalışmış olması veya gönüllülük yapmış olması,
  • Hafta içi gündüz saatlerinde, haftada 1 gün grup açabilmesi,
  • İzmir’in merkez dışı, uzak ilçelerinde de çalışabilmesini bekliyoruz.

Karşılıklı olarak şartların uyduğu eğitimci adaylarıyla 10 günlük yoğun ve keyifli bir eğitici eğitimi   gerçekleştirilecektir. Eğitici eğitimi boyunca gelişim, öğrenme, cinsiyet eşitliği, çocuk koruma, sözlü-sözsüz iletişim, yetişkin eğitimi becerileri gibi konuları Anne Destek Programı ile ilişkileri üzerinden tartışacak ve uygulamalar yapılacaktır.

Eğitici Eğitimi Tarihi: Ekim ayının ortasında yapılması planlanmaktadır.

Eğitici Eğitimi Yeri: Eğitimci adaylarıyla paylaşılacaktır.

Başvuru Süreci: Başvurular 1 Eylül Perşembe gününe kadar https://forms.gle/z561piTr6k3C218Q8 dan yapılacaktır.

Sorularınızı konu başlığına “ADP” yazarak gonullu@acev.org adresine gönderebilir, Anne Destek Programıyla ilgili daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Başvuru süreci tamamlandıktan sonra, sadece kriterleri karşılayan ve İzmir’de ikamet eden adaylarla küçük gruplar halinde tanışma toplantısı gerçekleştirilecektir. Tanışma toplantısından sonra eğitimci adayları belirlenecektir. Tanışma toplantısı daveti, formda belirtilen mail adresine gönderilecektir.

AÇEV YAYINLARI

Farklı sosyoekonomik hedef kitlelere ve yaş gruplarına yönelik anne-baba eğitimlerimizle, çocuklarının gelişimine destek olmaları için ebeveynleri güçlendiriyoruz.