Şimdi aşağıdaki adımları izle; kampanyanı oluştur, bağışçılarınla buluş ve AÇEV’e kendi kampanyanla destek ol!

1- Önce hesabını oluştur Hızlıca kişisel bilgilerini oluştur ve bir sonraki adıma geç

2) Kampanyanı oluştur Kampanyan için güzel bir başlık seç ki herkesin dikkatini çeksin! Sonra kısaca kampanyanın mesajını yaz, varsa hedefini ve kampanyanın sebebini belirle!

3) Herkes kampanyanı görsün! Twitter, Facebook, Linkedin, Instagram; her hesabından bu güzel fikrini paylaşmayı unutma. İstersen yakınlarından oluşan bir mail listesi hazırla ve onlara topluca gönder. İstatistiklere göre en etkili yöntem bu!

Çevrenizden hediye Kabul etmek yerine onları bağışa yönlendirin, eğitime destek olun. Sadece iki dakikanı ayırarak, bir yardım kampanyası hazırlamak ister misin?

Örnek Kampanya Mesajları:

İŞE HOŞGELDİN

Çiçekler, kartlar, çikolatalar, tebrikler güzel… Ama çocukların, annelerin, ailelerin eğitimine destek daha da güzel! Kampanyanı hazırla, iş tebriklerin bağışa dönüşsün! HOŞ GELDİN BEBEK Bebeğine yıllar sonra vereceğin en güzel hediyelerden biri ihtiyaç sahibi bir çocuğa sağlanan destekleri anlatmak olacak! Bebeğin için kampanyanı hazırla; bu mucizevi gün başka çocukların da hayatına dokunsun.

GEÇMİŞ OLSUN Senin veya bir yakınının sağlığına kavuşmasını, sağlıklı bir neslin yetişmesi için kutla. Geçmiş olsun kampanyanla çocukların, annelerin ve babaların eğitimine katkı sağla!

KARNEMİ ALDIM ŞİMDİ SIRA ONDA

Karne heyecanına hiç tanımadığın ihtiyaç sahibi bir çocuğu ortak et; karne günündeki kutlamalar azar azar bağışa dönüşsün!

DOĞUM GÜNÜNÜ BAĞIŞLA Hemen kampanyanı hazırla, senin veya kutlamak istediğin bir yakınının doğum gününde bağışlar toplansın; en güzel hediye, anne-baba ve çocukların eğitimine destek olsun!

SPOR / ETKİNLİK GÜNLERİNDE BAĞIŞ TOPLA

Günlerdir, haftalardır hazırlandığın koşu, yarış, spor etkinliği sevdiklerinin bağış yapması için kocaman bir sebep olsun!