fbpx

8 MART
DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü AÇEV'le özel kılın. İsme özel sertifikalarımızdan alın, bağışınız deprem bölgesinde kadınlar için yürüttüğümüz çalışmalarımıza katkı sağlasın.

Bağlantıya tıkladığınızda Fonzip bağış sertifika sayfamıza yönlendirileceksiniz. Buradan bağış sertifikanızı seçebilirsiniz.

Bağışınız Deprem Bölgesi Çalışmalarımıza Destek Oluyor

Yapacağınız bağışla depremden etkilenen kadınların iyi olma hallerini destekleyebilmemize katkı sağlamış olacaksınız. ❤️

AÇEV olarak deprem bölgesinde, konteyner kentlerde yaşayan genç kadınların ve kız çocukların güçlenmesi ve yaşam becerilerini artırarak hayat içinde daha aktif rol alabilmesi için yapılandırılmış bir eğitim programı olan Hayat Dolu Buluşmalar programımızı uyguluyoruz.

Uygulama, depremden etkilenen ve konteyner kentte yaşayan 18-40 yaş arası kadınların ve ayrıca 14-18 yaş arası kız çocukların yaşam becerilerini geliştirmek, iyi olma hallerine ve güçlenmelerine katkıda bulunmak amacıyla uygulanıyor.

Deprem sonrası konteyner kentlerdeki yaşam ortamına uyarlanmış program ile katılımcıların, kendilerine iyi bakma, etkili iletişim, çocuk yaşta erken ve zorla evliliklerin önlenmesi, haklarını bilme ve kullanma, şiddet durumunda ne yapabileceklerini bilme, eğitime devam, kadın sağlığı, eleştirel düşünme, teknolojiyi etkili kullanma gibi konularda bilgi edinmelerini hedefliyoruz.

8 Mart 2024 Dünya Kadınlar Günü hangi güne denk geliyor?

8 Mart 2024 Dünya Kadınlar Günü bu yıl, Cuma gününe denk geliyor.

KURUMSAL BAĞIŞ

Kurumsal bağışlarınız için bize aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.