fbpx

Koşucu Kayıt Formu


  5 Mart 2023 tarihinde gerçekleşecek olan Runtalya Maratonu kapsamında Yardımseverlik Koşusu için koşucular ve AÇEV arasında iletişim sağlamak amacıyla AÇEV Koşucu Kayıt Formu hazırlanmıştır. Aşağıdaki bilgilendirmeyi okuyup onayladıktan sonra formu gönderebilirsiniz. Form kapsamında paylaştığınız bilgiler saklı kalacak, AÇEV dışında kimseyle paylaşılmayacak ve sadece Yardımseverlik Koşusu kapsamında iletişim maksadıyla kullanılacaktır.

  Açık Rıza Onayı

  Bu kayıt formunda aktardığım/aktaracağım 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında yer alan kişisel verilerimin/özel nitelikli kişisel verilerimin AÇEV Koşucu Kayıt Formu kapsamında değerlendirmesinde, istatistiki amaç ve kapsam çerçevesinde alınmasına, işlenmesine, aktarılmasına, yurtdışına aktarılmasına, silinmesine, anonim hale getirilmesine ve sair surette işlenmesine ve 5 yıl müddetle muhafaza edilmesine özgür irademle açık olarak muvafakat ettiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.

  Paylaş:
  Click to Hide Advanced Floating Content
  DÜZENLİ BAĞIŞÇIMIZ OLUN!

  Aylık düzenli bağışınız, daha çok ihtiyaç sahibi çocuğun okul öncesi eğitim programlarımızdan faydalanmasına destek olsun. Bağış yapmak için tıklayınız.