fbpx

Çocuğunuzun hayatın ilk 6 yılında öğrendikleri, tüm yaşamını etkiler. Onun gelişimine en iyi şekilde destek olabilmek için, düzenli olarak en yeni bilgilerle güncellediğimiz İlk6Yıl mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.
Uygulamamızın zengin içerik havuzunda bulabilecekleriniz arasında şunlar yer alıyor:

  • Çocuğunuzun gelişimini destekleyici öneriler
  • Birbirinden eğlenceli ve öğretici oyunlar
  • Doktor randevusu, aşı günü gibi önemli günleri not edebileceğiniz takvim
  • Çocuğunuzun en güzel anlarını saklamanız için fotoğraf albümü

Türkiye Vodafone Vakfı işbirliğinde geliştirdiğimiz İlk6Yıl mobil uygulama ile, gelişen iletişim teknolojileri sayesinde bilgiye erişimde fırsat eşitliği sağlamayı amaçlıyoruz. İnternet erişiminin yaygınlaştığı, uzaktan eğitim süreçleriyle birlikte akıllı telefon ve tablet kullanımının hızla arttığı ülkemizde, ailelerin bu teknolojik araçları kullanarak, çocuk gelişimi ve anne-babalık becerileri konusunda bilgi alabilmeleri hedefliyoruz.

İlk6Yıl, yayına alındığı 2014 yılında bu yana tüm aileler için kullanışlı, pratik ve hızlı bir destek sağlarken, çocuk gelişimi konusunda güncel bilgilerin yer aldığı kapsamlı bir “çocuk büyütme rehberi” olarak tercih ediliyor.

Uygulamamızı Android ve iOS platformlarından ücretsiz olarak indirebilir, Vodafone kullanıcıysanız internet paketinizden harcamadan tüm içeriklerine erişebilirsiniz.

Çocuğunuzun Öğrenme Anlarını Kaçırmayın!

Çocuğunuz doğduğu günden beri öğrenmeye hazır! Ya siz ona yol göstermeye, onun hızını yakalamaya hazır mısınız?